Matka příroda je pěkná děvka. (Murphyho 10.zákon)

Jsem zpět?

7. ledna 2011 v 14:15 | Fonfus |  Jak to vidím já
No, nebyl jsem tady dlouho. Pravda pravdoucí. A otázkou zůstává, kdy se sem zase vrátím. Za ten půlrok, který uběhl od voleb, se toho stalo hodně, a hodně mi toho také ukouslo volný čas. Stíhal jsem maximálně sem tam něco krátce písnout na Facebook, ale spousta myšlenek, názorů, zážitků a zajímavostí zůstala nevyřčena, jen uvnitř mě.


Co jsem všechno zažil během toho půlroku? Spolu s kamarády jsem se opět projel na kole na Víchovském cyklotoulání, které mi tentokrát fyzicky parádně sedlo. Možná, že ty lekce zimní a jarní spinningu zaúčinkovaly až teď:-) Nedojel jsem ale až na Benecko, protože a jelikož jsem ve stejný den
už v 8 hodin večer seděl v O2 Aréně v Praze a naplno si znovu užíval koncert Marka Knopflera. To byla absolutní bomba! Neuvěřitelné dvě hodiny s neuvěřitelnou hudbou a skvělými lidmi. Letošní bláznivé léto, kdy buď pršelo, nebo bylo 35 stupňů, jsem prožil na zahradě, jinými slovy se dovolená nekonala, nepočítám-li třídenní výlet do Warnemünde a Berlína, který jsme si s rodinou parádně užili. Moře je zkrátka moře, a to Baltské je za humny... Užíval jsem si fotbalový podzim FK Mladá Boleslav, kdy doma padalo gólů jako u Verdunu, trpěl jsem a trpím při pohledu na hru a hlavně tabulku hokejové extraligy. V září jsme starší dceru vyslali získávat životní zkušenosti do první třídy základní školy.

Už o prázdninách jsem se ale naplno věnoval přípravám na podzimní komunální volby, kde bylo naším cílem postavit kandidátku Věcí veřejných v Kosmonosích. Zpětně řečeno, kdybych dopředu věděl, kolik práce s tím bude (myšleno se sestavováním kandidátky), hodně bych si to rozmýšlel. Teď ale nelituji. Minimálně jsem měl možnost poznat skvělé lidi z našeho města, a zároveň se také potkat s některými sympatickými lidmi ze samotného vedení "véček", z nichž někteří dnes již zastávají vysoké státní posty. Díky úžasné práci kolegů z kandidátky, z nichž někteří se stali mými skvělými přáteli, jsme v říjnu dosáhli na skvělý výsledek - získali jsme dvě křesla v zastupitelstvu města, a díky povolebním jednáním zastávám pozici neuvolněného radního města. A to je ten hlavní důvod, proč není moc času na tento blog. Jsem zvyklý dělat vše naplno, ale ono to všechno nějak nejde. V této souvislosti také musím zmínit, že jsme v Kosmonosích uspořádali také 1.ročník Mistrovství Kosmonos v kuličkách, čemuž se věnoval také Boleslavský deník.

Na blog jsem nezanevřel. Jen stále provozuji blog Naše Kosmonosy, k tomu blog Věcí veřejných Kosmonosy, k oběma pak profily na Facebooku, a ještě umisťuji materiály na další dvoje internetové stránky. A do toho jsem se po 20 letech vrátil ke čtení. A to mě chytlo. Za šest dnů, či spíše nocí, jsem přečetl první díl románové trilogie Milénium od Stiega Larssona. Od včerejška mám vypůjčený díl druhý...a jsem tomu zcela propadlý. Do toho rodinka, sport, a taky práce. Na tu nesmím zapomenout:-)

Je toho hodně, ale rozhodl jsem si o tom sám. A až se naučím psát deseti prsty, jak jsem si slíbil, pak to tady zase ožije :-) V dubnu mám lístky na Watersovu Zeď, ve stejném měsíci se pokusím vylepšit svůj čas na závodě Kol-Ja, v červnu zase pojedu Víchovské cyklotoulání. A stane-li se ještě něco k zaznamenání, dám vědět.

Díky všem za návštěvu na těchto stránkách a přeji všem návštěvníkům a čtenářům, aby jejich rok 11 byl tím nejhezčím, jaký dosud mohli prožít.

Fonfus
(David Odnoha)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama