Matka příroda je pěkná děvka. (Murphyho 10.zákon)

Vše špatné je zapomenuto, hoši děkujeme! Jsme stále extraligoví!

20. dubna 2010 v 6:31 | Fonfus |  Jak to vidím já
hokej
Včerejší večer se opět zapsal mezi ty nejvýznamnější v historii mladoboleslavského hokeje. V pátém barážovém utkání naši hráči smetli Chomutov doma 5:1 a zachovali si tak extraligovou příslušnost i pro další sezónu. Ačkoliv systém baráže nepovažuji za spravedlivý (poslední tým extraligy by měl automaticky spadnout a přenechat své místo vítězi první ligy), Boleslav se zachránila v extralize zaslouženě. Ještě po třech čtvrtinách soutěže to vypadalo, že minimálně předkolo play-off nás nemine, pak se nahromadila únava a zranění některých hráčů, což v kombinaci s úzkým kádrem vedlo k tragické poslední čtvrtině soutěže a zejména Play-out.

Nemohu vynechat ani "zaručené zvěsti" o opožděných výplatách hráčů a vůbec nepříznivé finanční situaci našeho klubu. Ma každém šprochu je pravdy trochu, a kdyby peníze byly, play-out se nás netýká. Podívejte se na Kometu Brno, které si včasnou záchranu i přes katastrofální první polovinu sotěže doslova zaplatila. Nemyslím tím nekale, jen měla peníze na hráče, kteří byli pro jiné kluby naší ligy drazí, a naplno využívala své znojemské farmy. Prodej klubu (zájemci ze severních Čech by se určitě našli) není prý dle majitele našeho klubu vůbec na místě. Ale nikdy neříkej nikdy. Dokud nebudu sedět v září na našem stadionu na prvním domácím utkání extraligového ročníku 2010/2011, neuvěřím.


Zvláštní kapitolu tvoříme my, diváci. Včera nás přišlo hodně a fandili jsme naprosto úžasně. Ale přesto - jak to, že nebylo vyprodáno? A kde jsme byli, když nás kluci také potřebovali - v play-out? Smekám před naším zeleno-bílým kotlem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama