Matka příroda je pěkná děvka. (Murphyho 10.zákon)

Zrada trenéra BK Mladá Boleslav. Poznamená to tým před závěrečnou fází 1.ligy ?

5. ledna 2008 v 14:32 | Fonfus |  Ostatní sportík
Děje se to. V zaměstnání se to děje často, až se nad tím téměř nepozastavujeme. Prostě někdo v práci není spokojený, nelíbí se mu podmínky, peníze, prostředí, tým…a tak se prostě dohodne jinde a teprve poté to oznámí personálnímu nebo nadřízenému. Často je to překvapivé a bolestivé, ale nikterak výjimečné.
Avšak to, co provedl v průběhu vánoční pauzy trenér hokejového týmu BK Mladá Boleslav Votruba, to není jen normální rozvázaní pracovního poměru. Trenér Votruba byl k týmu angažován s plánem dlouhodobější spolupráce, podle sdělení managementu klubu měl trenér pro svou práci vynikající podmínky a i s jeho výsledky v podzimní části soutěže panovala spokojenost.
O to překvapivější byla tisková zpráva, která se v médiích objevila mezi Štědrým dnem a Silvestrem : trenér Votruba požádal o rozvázání trenérské smlouvy s tím, že se stane novým trenérem beznadějně posledního týmu extraligy - HC Ústí nad Labem. Navíc se poté objevily zprávy, že s Ústím jednal ještě před posledním zápasem roku proti Berounu.
Sportovní ambice lze chápat - extraliga je v tuzemsku vrchol. Odejít ale takovýmto způsobem od rozdělané práce, od týmu, který má jasný cíl postoupit do extraligy , to se nedá jen tak přejít.
Nezbývá, než věřit, že tato trenérská rošáda (dle některých hráčů zrada) se na psychice hráčů a na atmosféře v kabině promítne minimálně, a když, tak jen pozitivně.
Věřím, že nový trenér Petr Kaňkovský svou roli s podporou hráčů a realizačního týmu zvládne a tým udělá vše proto, aby se dostal do vytoužené extraligy. V Mladé Boleslavi navíc letos hned 9.ledna přivítáme našeho aktuálně největšího soka : vedoucí Chomutov !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama