Matka příroda je pěkná děvka. (Murphyho 10.zákon)

Boleslav,Sparta a ubrečení sešívánci (27.4.06)

27. dubna 2006 v 8:15 | Fonfus |  Fotbálek
Krásně se to poslouchá : Už jen Boleslav a Liberec mohou být Mistry ligy. Jasně, Liberci stačí jeden bodík ze třech zápasů, to uhrají i s dorostem. Tady už není co řešit. Ale už jen ta věta : Jen Boleslav a Liberec mohou být Mistry ligy. Liberec může slavit už dneska, stačí, když Boleslav nevyhraje, Osobně společně s celou Boleslaví doufáme, že se oslava liberečáků odloží až na víkend. Nicméně jasné je, že Sparta má nesrovnatelně mnoho zkušeností právě s takovýmito zápasy, proti ní jsou boleslaváci vyjukaní zajíci. Na ten dnešní zápas se těším jak malej kluk. Nejsem z Marsu, abych tady tvrdil, že Spart rozsekáme jako před měsícem Slávii. Hlavní je, aby to bylo fajn odpoledne s pěkným fotbalem, a ani porážka po pěkném průběhu a výkonu není nic tragického. Boleslav je tam, kde je, sice zaslouženě, ale těžce nad plán. Šance na evropský pohár může svazovat, namlsané a čím dál náročnější hlediště očekává ofenzivní smršť domácích a výhru - no, myslím, že veliká porce úspěchu bude v psychice hráčů a práci trenérů.
Po včerejší trapnosti sešívaných uplakánků, po které doufám dostanou pořádný flastr, mám jen jeden cíl : aby Bolka skončila před Slavií, a aby před Slavií skončila i Sparta. Jestliže ani jeden "S" tým nemám rád, tak ke Spartě mám respekt a trapnou Slavii už zcela jistě nesnáším. To, co si včera Slavie dovolila je absolutně nepřijatelné. Představte si, že by dneska rozvášněný Řepka dvakrát bez trestu zajel do Kuliče a tým by šel do kabin. Nemyslitelná, nehorázná představa ? Ale kdeže : po včerejšku celkem představitelná věc. Bohužel.
Tak tedy - Boleslav do toho . A liberecké prosím : fanděte nám dneska, vždyť ten bod si ukopete sami… a v neděli 14.5. v Liberci si dáme před vaší korunovací pěknej fotbálek pro diváky…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama