Matka příroda je pěkná děvka. (Murphyho 10.zákon)

DVD Pink Floyd - Pulse až v říjnu 2006 !

3. března 2006 v 15:27 | Fonfus |  Můzikáááá
Zdá se to neuvěřitelné, ale ani napopáté se 2DVD Pink Floyd-Pulse nedočkáme. Poslední avizovaný termín vydání byl 26.2.2006, nicméně dle posledních informací má tento skvost, na který Floyďáci čekají již třetím rokem, vyjít až 23.10.2006 (počítám, že odpoledne). Že by ten správný dárek pod vánoční stromeček ?
Další informace o tomto 2DVD jsou zde :
Tato živá videonahrávka mapuje koncertní repertoár Pink Floyd z jejich posledního turné v roce 1994 a byla pořízena v londýnském Earl's Court během jednoho z celkem 14 koncertů, které se zde během turné Division Bell uskutečnily. DVD bude obsahovat dva disky a kromě záznamu koncertu bude obsahovat i raritní fotografie ze zákulisí a celou řadu bonusů. Pink Floyd byli vždy známa jako kapela, která si potrpí nejen na dokonalý zvuk, ale i dokonalý vzhled a design jejich alb. Proto i PULSE vypadá neméně tak dobře, jak zní. Zvuk je proveden v 5.1 surround sound a digitálně remasterován dvorním zvukovým inženýrem Pink Floyd, Jamesem Guthriem. Magická kolekce bonusů, nový artwork a menu a ostatní design DVD byl vytvořen Stormem Thorgersonem, což je více než záruka dobré kvality. Koncert je rozdělen do dvou částí, v té první můžeme vidět Davida Gilmoura, Nicka Masona a Ricka Wrighta při těch nejznámějších kouscích Pink Floyd, zatímco druhý disk obsahuje celé kompletní album Dark Side Of The Moon a několik přídavků. Oba disky obsahují celou řadu bonusových záznamů, jako například fotogalerii, záznam z uvedení Pink Floyd do síně slávy, krátké filmy zachycující život kapely a roadies na cestách, nebo tzv. "screen films", tedy projekce promítané na kruhové plátno během koncertu. Celková délka DVD je kolem 3 hodin!
Seznam skladeb:
DISC 1 Concert Part 1: Shine On Learning To Fly High Hopes Take It Back Coming Back To Life Sorrow Keep Talking Another Brick In The Wall (part 2) One of These Days Screen Films: Shine On High Hopes Learning to Fly Bootlegging the Bootleggers: What Do You Want From Me On The Turning Way Poles Apart Marooned Shorts: Time (Eames) Money (Alien) Speak To Me 1987 Pulse TV Advert Videos: Learning To Fly Take It Back DISC 2 Concert Part 2: Speak To Me Breathe On The Run Time The Great Gig In The Sky Money Us And Them Brain Damage Eclipse Wish You Were Here Comfortably Numb Run Like Hell Screen Films: Speak To Me (graphic) On The Run Time 1994 The Great Gig in the Sky (wave) Money Us And Them 1987 Brain Damage Eclipse Alternate Screen Films: The Great Gig In The Sky (animation) Us And Them 1994 Behind the Scenes Footage: Goodbye to Life As We Know It Wish You Were Here: Rock and Roll Hall of Fame Induction Ceremony Photo Gallery The DVD boasts a 5.1 audio soundtrack and rare video footages including the entire Dark Side Of The Moon backdrop films land the not very known Maney alien version
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama