Matka příroda je pěkná děvka. (Murphyho 10.zákon)

Co dokáže opilec

2. ledna 2006 v 15:18 | Fonfus |  ...k neuvěření (z tisku)
13.12.2005 13:18:20 , iDNES
Opilec neuměl vysvětlit, proč visel dvakrát na lampě
Kuriózní případ řešili v pondělí večer chomutovští strážníci. Dvakrát vyjížděli do ulic k 49letému muži, který visel na lampě. Ani jednou nedokázal vysvětlil, jak se nahoru dostal. "Prý si myslel, že jde stále po rovině a najednou visel," sdělil Vladimír Valenta z tiskového oddělení.
První telefonické oznámení přijali městští policisté v pondělí ve 20:58. "Dostali jsme zprávu, že u restaurace Kovárna visí na lampě veřejného osvětlení nějaký muž," upřesnil Valenta.
Když strážníci dorazili na místo, dotyčný již seděl na zemi a sbíral si věci. "Uvedl, že visel za bundu na držadle na vlajky. Dolů ho sundali kolemjdoucí. Jak se tam dostal, prý netuší. Strážníky ujistil, že se to již nebude opakovat," popsal policista.
Ve 22:56 však zazvonil na služebně městské policie telefon znovu. "Oznamovatel nahlásil, že kdosi opět visí na sloupu na troleje v ulici Vodní," řekl Vladimír Valenta.
Hlídka na místě zjistila, že se jedná o stejného člověka. Tentokrát visel ve výšce asi tři a půl metru nad zemí a ještě hlavou dolů. "Navíc měl nohu zaklíněnou tak, že nešla uvolnit. Museli přijet i hasiči, kteří pod něj dali vozidlo," sdělil pracovník tiskového oddělení.
Muže pak převezli do nemocnice. Jak se podruhé dostal na stožár, nedokázal vysvětlit. "Uvedl, že si toho ani nevšiml. Myslel si prý, že jde stále po rovině a najednou visel," vysvětlil policista.
"K jeho konání pravděpodobně přispěl alkohol. Ještě že nevylezl na sloup s vysokým napětím," dodal Valenta.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama